Teie usaldusväärne partner raamatupidamises

Meie eesmärk on pakkuda Teile kõrgetasemelist raamatupidamisteenust mõistliku hinnaga. Meie meeskonda kuuluvad vastutustundlikud ja kogemustega raamatupidajad, kelle poole võite alati julgesti oma küsimustega pöörduda.

Miks valida meid?

Meie kaubamärgiks on korrektne ja usaldusväärne raamatupidamine. Oleme paindlikud, arvestame Teie äri eripäradega, Teie vajaduste ja soovidega. Teie teenistuses on kogemustega ja pühendunud oma ala spetsialistid, kelle hoolde võite julgesti oma ettevõtte raamatupidamise usaldada.

Raamatupidamisteenus või oma raamatupidaja?

Raamatupidamisteenuse sisseostmine on reeglina odavam, kui hoida palgal oma raamatupidajat. Teenust sisse ostes vähendate püsikulusid, teil kaob vajadus raamatupidajale töökoha loomiseks, varustamiseks kõige tööks vajalikuga, muutuva seadusandluse tõttu tema pidevaks koolitamiseks ning talle palga ja puhkusetasu maksmiseks. Teenusepakkuja ei jää kunagi haigeks ega vaja puhkuseks asendajat. 

Ostes raamatupidamisteenuse meilt saate keskenduda oma põhitegevusele, maksate ainult tellitud teenuste eest (ei mingeid lisakulusid) ning saate kindluse, et teie ettevõtte raamatupidamine on korras ja sellega tegelevad oma eriala spetsialistid.  

Meie teenused

Hinnad alates 49 eur/kuu.

Hinnad

Teeme igale kliendile personaalse hinnapakkumise.

Raamatupidamise hind alates 49€/kuu.

Aastaaruande hind alates 59€/kuu.

Küsi pakkumist!

Meist

TuneUp OÜ

Reg.nr. 14664287

KMKR nr. EE102137279

Usaldusfondide ja äriühingute teenuse osutamise tegevusluba nr.FIU000307

Alo Bernstein

Marin Ross

Raamatupidamisteenuste juht

[email protected]